Diana Logo

Originální ilustrační módní návrhy

Vyberte si ilustrační módní návrh a já vám jej ušiji na míru.  

MÓDNÍ NÁVRH-UŠITÍ-ORIGINÁLNÍ BALENÍ

Materiál - pravé hedvábí. Cena výrobků se odvíjí od druhu hedvábí a módního návrhu. Ceny jsou individuální, pohybují se od 4 000,-. Na základě návrhu připravím cenovou nabídku. Ceny uvedené u návrhů jsou orientační. 

Pravé hedvábí se jednoznačně hodí na luxusní výrobky- společenské šaty, sukně, kostýmy, saka, kravaty, košile, spodní prádlo, župany atd.  Výrobky z hedvábí se šijí většinou na zakázku a jsou vhodné do vysokých společností. Výrobky z pravého hedvábí jsou jedinečné, originální a drahé.

 Největšími přednostmi hedvábí je jeho lehkost, pevnost a lesk. Luxusní, tlumený lesk pravého hedvábí není snadné napodobit. 


Druhy použitého hedvábí:


Krepdešín - je lehká, velmi jemná, průsvitná tkanina v plátnové vazbě, se zrnitým povrchem. Použití: lehké šaty, halenky, noční košile

Šantung (franc.: doupion) - tkanina s členitým povrchem, lesklá, vyšší gramáže. Použití: halenky, dámské šaty a pánské letní   obleky

Hedvábný satén- je tkanina s vysokým leskem na lícní straně. Tkaniny se vyrábí převážně z přízí z nekonečných vláken. Použití: večerní šaty, podšívkovina, spodní a noční prádlo. Anglické označení pro satén z nekonečných vláken je satin, zatímco saténům ze staplových vláken (např. z bavlny nebo viskózové stříže) se říká sateen.

Habotai (z japonského habotai = měkký a lehký) - je souhrnné označení velmi lehkých, měkkých, jednobarevných hedvábných tkanin v plátnové vazbě. Zboží se původně tkalo v Japonsku na ručních stavech. Použití: šaty, halenky, lehké šály (často potištěné) a na podšívkovinu.

Serž - označení pro hustou tkaninu s mírným leskem, vyšší gramáže. V textilním obchodě se seržové tkaniny často označují názvem tvil (podobně jako jiné druhy tkanin s keprovou vazbou). Použití: podšívkovina, vlněný serž na obleky a kostýmy a kravaty

 

 
Číslo modelu:*
 
Jméno:*
 
Telefon:
 
Email:*
 
Poznámka:
 
 
č.1 ŠATY (Krepdešín)18.000,-
 
č.2 ŠATY (Hedvábný satén )9.000,-
 
č.3 KALHOTY, SAKO (Šantung)18.000,-
 
č.4 ŠATY ( Hedvábný satén)11.000,-
 
Model PŘED A PO
 
Model PŘED A PO